Orkan Markowce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Orkan Markowce - Nelson Polańczyk "jesień" 16/17
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. orkan1 35
2. danil124 30
3. jogojebe 27
4. gumis428 27
5. orkan999 24
6. orkan098 17
7. Morda20 7
8. Kuba888555 1

Kalendarium

01

10-2016

sobota

02

10-2016

niedziela

LKS Gawoinstal Izdebki - LKS ORKAN Markowce - 15:00

03

10-2016

pon.

04

10-2016

wtorek

05

10-2016

środa

06

10-2016

czwartek

07

10-2016

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 86, wczoraj: 1114
ogółem: 849 388

statystyki szczegółowe

Aktualności

Obsada sędziowska VIII kolejki.

  • autor: orkan1, 2016-09-29 10:50

LKS Izdebki - ORKAN Markowce  Pitak, Kochański, Zima  g. 15:00


Trening!!!

  • autor: orkan1, 2016-09-26 10:03


27.09.2016 r. godz. 19:00 trening na orliku w Prusieku

29.09.2016 r. godz. 17:30 trening na stadionie w Markowcach


Obsada sędziowska VII kolejki.

  • autor: orkan1, 2016-09-24 20:21

ORKAN Markowce - LKS Płowce Stróże Małe  Grela, Lutecki, Janowicz  g. 12:00


Obsada sędziowska VI kolejki.

  • autor: orkan1, 2016-09-16 22:51

Brzozowia MOSiR Brzozów - ORKAN Markowce  Kuszaj, Kubit, Suski  g. 15:00


Obsada sędziowska V kolejki.

  • autor: orkan1, 2016-09-09 10:26

ORKAN Markowce - Orion Pielnia    Garbiński, Gembuś, Pilszak  g. 13:00


Obsada sędziowska IV kolejki.

  • autor: orkan1, 2016-09-01 10:59

Pionier Średnia Wieś - ORKAN Markowce  Szul K., Buczyński Dar., Nanaszko  g. 16:30


Obsada sędziowska III kolejki.

  • autor: orkan1, 2016-08-26 12:23

Szarotka Nowosielce - ORKAN Markowce  Sidor, Grela, Pilszak  g. 15:00


Archiwum aktualności


Wyszukiwarka

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS Gawoinstal Izdebki   LKS ORKAN Markowce
2016-10-02, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
LKS ORKAN Markowce 2:1 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Szarotka Nowosielce 2:0 LKS Gawoinstal Izdebki
LKS Orion Pielnia 0:2 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów
LKS Nelson Polańczyk 3:4 GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS Juventus Poraż 3:0 LKS Czaszyn
LKS Odrzechowa 6:0 LKS Olszanica
LKS Pisarowce II 2:1 LKS Pionier Średnia Wieś

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
LKS Gawoinstal Izdebki - LKS ORKAN Markowce
GLKS Drewiarz Rzepedź - LKS Szarotka Nowosielce
LKS Płowce Stróże Małe - LKS Orion Pielnia
LKS Pionier Średnia Wieś - LKS Brzozowia MOSiR Brzozów
LKS Czaszyn - LKS Nelson Polańczyk
LKS Olszanica - LKS Juventus Poraż
LKS Pisarowce II - LKS Odrzechowa

Statystyki drużyny