Orkan Markowce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Orkan Markowce - Nelson Polańczyk "jesień" 16/17
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. danil124 66
2. gumis428 52
3. orkan1 39
4. gregor1969 31
5. typer100 6

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 54, wczoraj: 215
ogółem: 954 380

statystyki szczegółowe

2003/2004

2003/2004 Klasa B Grupa I


Kolejka 1 - 3 sierpnia

Lotniarz Bezmiechowa 1-2 Victoria Niebocko
LKS Trześniów 6-0 Orkan Markowce
JKS Jasionów 3-1 LKS Górki
Pionier Średnia Wieś 0-2 ULKS Czerteż
Bukowianka Bukowsko 2-2 Przełom Besko
LKS Golcowa 1-0 Płomień Zmiennica
Pomowiec Olszanica 1-0 Gabry Łukowe

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Gabry Łukowe 3-0 Lotniarz Bezmiechowa
Płomień Zmiennica 2-1 Pomowiec Olszanica
Przełom Besko 2-1 LKS Golcowa
ULKS Czerteż 2-1 Bukowianka Bukowsko
LKS Górki 3-1 Pionier Średnia Wieś
Orkan Markowce 2-2 JKS Jasionów
Victoria Niebocko 1-0 LKS Trześniów

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Lotniarz Bezmiechowa 2-1 LKS Trześniów
JKS Jasionów 3-2 Victoria Niebocko
Pionier Średnia Wieś 4-1 Orkan Markowce
Bukowianka Bukowsko 1-1 LKS Górki
LKS Golcowa 4-0 ULKS Czerteż
Pomowiec Olszanica 1-2 Przełom Besko
Gabry Łukowe 0-3 Płomień Zmiennica

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Płomień Zmiennica 3-1 Lotniarz Bezmiechowa
Przełom Besko 2-1 Gabry Łukowe
ULKS Czerteż 3-0 Pomowiec Olszanica
LKS Górki 0-5 LKS Golcowa
Orkan Markowce 0-3 Bukowianka Bukowsko
Victoria Niebocko 1-0 Pionier Średnia Wieś
LKS Trześniów 0-1 JKS Jasionów

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Lotniarz Bezmiechowa 1-0 JKS Jasionów
Pionier Średnia Wieś 6-2 LKS Trześniów
Bukowianka Bukowsko 1-2 Victoria Niebocko
LKS Golcowa 5-2 Orkan Markowce
Pomowiec Olszanica 1-1 LKS Górki
Gabry Łukowe 4-1 ULKS Czerteż
Płomień Zmiennica 6-1 Przełom Besko

Kolejka 6 - 7 września

Przełom Besko 4-3 Lotniarz Bezmiechowa
ULKS Czerteż 0-3 Płomień Zmiennica
LKS Górki 2-2 Gabry Łukowe
Orkan Markowce 1-2 Pomowiec Olszanica
Victoria Niebocko 0-3 LKS Golcowa
LKS Trześniów 7-2 Bukowianka Bukowsko
JKS Jasionów 2-3 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 7 - 14 września

Lotniarz Bezmiechowa 3-3 Pionier Średnia Wieś
Bukowianka Bukowsko 1-1 JKS Jasionów
LKS Golcowa 6-2 LKS Trześniów
Pomowiec Olszanica 3-2 Victoria Niebocko
Gabry Łukowe 3-5 Orkan Markowce
Płomień Zmiennica 3-0 LKS Górki
Przełom Besko 5-2 ULKS Czerteż

Kolejka 8 - 21 września

ULKS Czerteż 2-3 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Górki 3-0 Przełom Besko
Orkan Markowce 0-2 Płomień Zmiennica
Victoria Niebocko 8-1 Gabry Łukowe
LKS Trześniów 4-2 Pomowiec Olszanica
JKS Jasionów 2-3 LKS Golcowa
Pionier Średnia Wieś 3-1 Bukowianka Bukowsko

Kolejka 9 - 28 września

Lotniarz Bezmiechowa 2-3 Bukowianka Bukowsko
LKS Golcowa 2-1 Pionier Średnia Wieś
Pomowiec Olszanica 0-2 JKS Jasionów
Gabry Łukowe 2-4 LKS Trześniów
Płomień Zmiennica 1-0 Victoria Niebocko
Przełom Besko 2-1 Orkan Markowce
ULKS Czerteż 0-1 LKS Górki

Kolejka 10 - 5 października

LKS Górki 1-0 Lotniarz Bezmiechowa
Orkan Markowce 5-2 ULKS Czerteż
Victoria Niebocko 2-0 Przełom Besko
LKS Trześniów 0-1 Płomień Zmiennica
JKS Jasionów 5-1 Gabry Łukowe
Pionier Średnia Wieś 1-0 Pomowiec Olszanica
Bukowianka Bukowsko 1-0 LKS Golcowa

Kolejka 11 - 12 października

Lotniarz Bezmiechowa 3-1 LKS Golcowa
Pomowiec Olszanica 2-2 Bukowianka Bukowsko
Gabry Łukowe 2-4 Pionier Średnia Wieś
Płomień Zmiennica 3-0 JKS Jasionów
Przełom Besko 2-1 LKS Trześniów
ULKS Czerteż 1-5 Victoria Niebocko
LKS Górki 4-3 Orkan Markowce

Kolejka 12 - 19 października

Orkan Markowce 4-2 Lotniarz Bezmiechowa
Victoria Niebocko 1-1 LKS Górki
LKS Trześniów 1-0 ULKS Czerteż
JKS Jasionów 2-3 Przełom Besko
Pionier Średnia Wieś 1-2 Płomień Zmiennica
Bukowianka Bukowsko 5-2 Gabry Łukowe
LKS Golcowa 8-1 Pomowiec Olszanica

Kolejka 13 - 26 października

Lotniarz Bezmiechowa 2-2 Pomowiec Olszanica
Gabry Łukowe 1-4 LKS Golcowa
Płomień Zmiennica 2-0 Bukowianka Bukowsko
Przełom Besko 8-5 Pionier Średnia Wieś
ULKS Czerteż 2-4 JKS Jasionów
LKS Górki 0-2 LKS Trześniów
Orkan Markowce 1-6 Victoria Niebocko

Kolejka 14 - 28 marca

Victoria Niebocko 0-4 Lotniarz Bezmiechowa
Orkan Markowce 1-1 LKS Trześniów
LKS Górki 1-3 JKS Jasionów 10 kwietnia
mecze nie odbyły się ze względu na zły stan boisk.
ULKS Czerteż 1-1 Pionier Średnia Wieś
Przełom Besko 3-2 Bukowianka Bukowsko 10 kwietnia
mecze nie odbyły się ze względu na zły stan boisk.
Płomień Zmiennica 1-1 LKS Golcowa
Gabry Łukowe 7-2 Pomowiec Olszanica

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Lotniarz Bezmiechowa 1-1 Gabry Łukowe
Pomowiec Olszanica 1-4 Płomień Zmiennica
LKS Golcowa 1-2 Przełom Besko
Bukowianka Bukowsko 1-2 ULKS Czerteż
Pionier Średnia Wieś 3-1 LKS Górki
JKS Jasionów 5-0 Orkan Markowce
LKS Trześniów 0-0 Victoria Niebocko

Kolejka 16 - 18 kwietnia

LKS Trześniów 3-0 Lotniarz Bezmiechowa
Victoria Niebocko 0-3 JKS Jasionów
Orkan Markowce 1-1 Pionier Średnia Wieś
LKS Górki 2-1 Bukowianka Bukowsko
ULKS Czerteż 2-2 LKS Golcowa
Przełom Besko 7-0 Pomowiec Olszanica
Płomień Zmiennica 6-1 Gabry Łukowe

Kolejka 17 - 25 kwietnia

Lotniarz Bezmiechowa 1-3 Płomień Zmiennica
Gabry Łukowe 4-1 Przełom Besko
Pomowiec Olszanica 0-3 ULKS Czerteż
LKS Golcowa 3-1 LKS Górki
Bukowianka Bukowsko 4-0 Orkan Markowce
Pionier Średnia Wieś 1-2 Victoria Niebocko
JKS Jasionów 1-1 LKS Trześniów

Kolejka 18 - 2 maja

JKS Jasionów 1-1 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Trześniów 3-0 Pionier Średnia Wieś
Victoria Niebocko 1-1 Bukowianka Bukowsko
Orkan Markowce 1-4 LKS Golcowa
LKS Górki 4-0 Pomowiec Olszanica
ULKS Czerteż 2-5 Gabry Łukowe
Przełom Besko 1-2 Płomień Zmiennica

Kolejka 19 - 9 maja

Lotniarz Bezmiechowa 1-2 Przełom Besko
Płomień Zmiennica 5-1 ULKS Czerteż
Gabry Łukowe 2-0 LKS Górki
Pomowiec Olszanica 0-3 Orkan Markowce
LKS Golcowa 2-0 Victoria Niebocko
Bukowianka Bukowsko 3-2 LKS Trześniów
Pionier Średnia Wieś 1-3 JKS Jasionów

Kolejka 20 - 16 maja

Pionier Średnia Wieś 2-4 Lotniarz Bezmiechowa
JKS Jasionów 3-1 Bukowianka Bukowsko
LKS Trześniów 2-4 LKS Golcowa
Victoria Niebocko 4-1 Pomowiec Olszanica
Orkan Markowce 0-0 Gabry Łukowe
LKS Górki 0-3 Płomień Zmiennica
ULKS Czerteż 3-0 Przełom Besko

Kolejka 21 - 23 maja

Lotniarz Bezmiechowa 5-2 ULKS Czerteż
Przełom Besko 3-1 LKS Górki
Płomień Zmiennica 4-1 Orkan Markowce
Gabry Łukowe 2-0 Victoria Niebocko
Pomowiec Olszanica 0-7 LKS Trześniów
LKS Golcowa 2-4 JKS Jasionów
Bukowianka Bukowsko 2-2 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 22 - 30 maja

Bukowianka Bukowsko 2-2 Lotniarz Bezmiechowa
Pionier Średnia Wieś 1-4 LKS Golcowa
JKS Jasionów 3-0 Pomowiec Olszanica
(wo)
goście nie przyjechali
LKS Trześniów 2-1 Gabry Łukowe
Victoria Niebocko 1-4 Płomień Zmiennica
Orkan Markowce 2-6 Przełom Besko
LKS Górki 2-0 ULKS Czerteż

Kolejka 23 - 6 czerwca

Lotniarz Bezmiechowa 3-5 LKS Górki
ULKS Czerteż 4-1 Orkan Markowce
Przełom Besko 4-2 Victoria Niebocko
Płomień Zmiennica 1-1 LKS Trześniów
Gabry Łukowe 1-3 JKS Jasionów
Pomowiec Olszanica 1-9 Pionier Średnia Wieś
LKS Golcowa 2-4 Bukowianka Bukowsko

Kolejka 24 - 10 czerwca

LKS Golcowa 4-1 Lotniarz Bezmiechowa
Bukowianka Bukowsko 3-0 Pomowiec Olszanica
(wo)
goście nie przyjechali
Pionier Średnia Wieś 2-1 Gabry Łukowe
JKS Jasionów 2-4 Płomień Zmiennica
LKS Trześniów 1-3 Przełom Besko
Victoria Niebocko 0-0 ULKS Czerteż
Orkan Markowce 2-3 LKS Górki

Kolejka 25 - 13 czerwca

Lotniarz Bezmiechowa 3-2 Orkan Markowce
LKS Górki 1-0 Victoria Niebocko
ULKS Czerteż 0-2 LKS Trześniów
Przełom Besko 1-1 JKS Jasionów
Płomień Zmiennica 3-1 Pionier Średnia Wieś
Gabry Łukowe 5-2 Bukowianka Bukowsko
Pomowiec Olszanica 0-3 LKS Golcowa

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pomowiec Olszanica 0-3 Lotniarz Bezmiechowa
(wo)
LKS Golcowa 3-0 Gabry Łukowe
(wo)
Bukowianka Bukowsko 3-3 Płomień Zmiennica
Pionier Średnia Wieś 0-4 Przełom Besko
JKS Jasionów 1-1 ULKS Czerteż
LKS Trześniów 5-4 LKS Górki
Victoria Niebocko 3-0 Orkan Markowce
(wo)

Wyszukiwarka

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
LKS ORKAN Markowce 1:5 LKS Victoria Pakoszówka
LKS Szarotka Nowosielce 1:2 LKS Lotniarz Bezmiechowa
LKS Szarotka Uherce 2:2 LKS Bukowianka Bukowsko
LKS Górki 1:1 LKS Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Jawornik Czarna 2:1 LKS Sanbud Długie
LKS Sanovia Lesko 4:1 LKS Zarszyn
LKS Orzeł Bażanówka 3:0 LKS Pisarowce II

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
LKS Lotniarz Bezmiechowa - LKS ORKAN Markowce
LKS Bukowianka Bukowsko - LKS Szarotka Nowosielce
LKS Victoria Pakoszówka - LKS Górki
LKS Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Jawornik Czarna
LKS Sanbud Długie - LKS Sanovia Lesko
LKS Zarszyn - LKS Orzeł Bażanówka
LKS Pisarowce II - LKS Szarotka Uherce

Statystyki drużyny