Orkan Markowce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Orkan Markowce - Nelson Polańczyk "jesień" 16/17
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. danil124 66
2. gumis428 52
3. orkan1 39
4. gregor1969 31
5. typer100 6

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 59, wczoraj: 215
ogółem: 954 385

statystyki szczegółowe

2007/2008


Tabela ligowa

Sezon: 2007/2008

Poz.

Nazwa drużyny

Meczy

Punktów

Wygrane

Remisy

Porażki

Bramki

Bilans
bramkowy

1. Sokół Pobiedno 24 57 18 3 3 52 - 18 34
2. Sokół Domaradz 24 54 16 6 2 53 - 25 28
3. Lks Głębokie 24 51 16 3 5 80 - 34 46
4. Orzeł Milcza 24 45 13 6 5 65 - 41 24
5. Jasiołka Jaśliska 24 42 13 3 8 51 - 33 18
6. OrkannMarkowce 24 41 12 5 7 56 - 54 2
7. Victoria Niebocko 24 33 8 9 7 43 - 40 3
8. Lks Hłudno 24 30 7 9 8 54 - 52 2
9. Górnik II Strachocina 24 23 6 5 13 33 - 54 -21
10. Zryw Dydnia 24 20 5 5 14 31 - 57 -26
11. Lks Trześniów 24 15 4 3 17 28 - 69 -41
12. Lks Wesoła 24 14 3 5 16 35 - 72 -37
13. Lks Wzdów 24 11 3 2 19 34 - 66 -32


Rozgrywki Ligowe


Kolejka 1 - 12 sierpnia

Pauza: Górnik II Strachocina.

LKS Wzdów 1-1 Sokół Pobiedno
Jasiołka Jaśliska 3-0 Orzeł Milcza
LKS Wesoła 1-3 Zryw Dydnia
Orkan Markowce 4-4 Victoria Niebocko
LKS Trześniów 3-3 LKS Hłudno
Sokół Domaradz 2-1 LKS Głębokie

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: LKS Wzdów.

LKS Głębokie 9-0 Górnik II Strachocina
LKS Hłudno 2-3 Sokół Domaradz
Victoria Niebocko 2-1 LKS Trześniów
Zryw Dydnia 2-5 Orkan Markowce
Orzeł Milcza 2-0 LKS Wesoła
Sokół Pobiedno 0-1 Jasiołka Jaśliska

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Pauza: Jasiołka Jaśliska.

Górnik II Strachocina 2-1 LKS Wzdów
LKS Wesoła 1-5 Sokół Pobiedno
Orkan Markowce 2-1 Orzeł Milcza
LKS Trześniów 4-1 Zryw Dydnia
Sokół Domaradz 1-1 Victoria Niebocko
LKS Głębokie 2-2 LKS Hłudno

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pauza: LKS Wesoła.

LKS Hłudno 4-1 Górnik II Strachocina
Victoria Niebocko 3-3 LKS Głębokie
Zryw Dydnia 2-3 Sokół Domaradz
Orzeł Milcza 4-1 LKS Trześniów
Sokół Pobiedno 3-1 Orkan Markowce
Jasiołka Jaśliska 5-1 LKS Wzdów

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: Orkan Markowce.

Górnik II Strachocina 3-4 Jasiołka Jaśliska
LKS Wesoła 5-3 LKS Wzdów
LKS Trześniów 0-1 Sokół Pobiedno
Sokół Domaradz 1-1 Orzeł Milcza
LKS Głębokie 4-0 Zryw Dydnia
LKS Hłudno 2-2 Victoria Niebocko

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: LKS Trześniów.

Victoria Niebocko 4-2 Górnik II Strachocina
Zryw Dydnia 2-2 LKS Hłudno
Orzeł Milcza 3-3 LKS Głębokie
Sokół Pobiedno 1-0 Sokół Domaradz
LKS Wzdów 1-2 Orkan Markowce
Jasiołka Jaśliska 1-1 LKS Wesoła

Kolejka 7 - 16 września

Pauza: Sokół Domaradz.

Górnik II Strachocina 2-1 LKS Wesoła
Orkan Markowce 3-1 Jasiołka Jaśliska
LKS Trześniów 2-1 LKS Wzdów
LKS Głębokie 0-1 Sokół Pobiedno
LKS Hłudno 2-2 Orzeł Milcza
Victoria Niebocko 2-0 Zryw Dydnia

Kolejka 8 - 23 września

Pauza: LKS Głębokie.

Zryw Dydnia 1-1 Górnik II Strachocina
Orzeł Milcza 4-2 Victoria Niebocko
Sokół Pobiedno 1-0 LKS Hłudno
LKS Wzdów 1-1 Sokół Domaradz
Jasiołka Jaśliska 4-1 LKS Trześniów
LKS Wesoła 1-6 Orkan Markowce

Kolejka 9 - 30 września

Pauza: LKS Hłudno.

Górnik II Strachocina 0-2 Orkan Markowce
LKS Trześniów 3-1 LKS Wesoła
Sokół Domaradz 2-1 Jasiołka Jaśliska
LKS Głębokie 4-1 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 2-2 Sokół Pobiedno
Zryw Dydnia 0-6 Orzeł Milcza

Kolejka 10 - 7 października

Pauza: Victoria Niebocko.

Orzeł Milcza 1-1 Górnik II Strachocina
Sokół Pobiedno 3-0 Zryw Dydnia
(wo)
przerwany w 45. minucie przy stanie 3-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Wzdów 2-4 LKS Hłudno
Jasiołka Jaśliska 2-1 LKS Głębokie
LKS Wesoła 2-4 Sokół Domaradz
Orkan Markowce 2-2 LKS Trześniów

Kolejka 11 - 14 października

Pauza: Zryw Dydnia.

Górnik II Strachocina 3-1 LKS Trześniów
Sokół Domaradz 2-0 Orkan Markowce
LKS Głębokie 4-1 LKS Wesoła
LKS Hłudno 4-2 Jasiołka Jaśliska
Victoria Niebocko 2-0 LKS Wzdów
Orzeł Milcza 1-0 Sokół Pobiedno

Kolejka 12 - 21 października

Pauza: Orzeł Milcza.

LKS Wzdów 0-2 Zryw Dydnia
Jasiołka Jaśliska 3-0 Victoria Niebocko
LKS Wesoła 3-1 LKS Hłudno
Orkan Markowce 3-5 LKS Głębokie
LKS Trześniów 0-4 Sokół Domaradz
Górnik II Strachocina 0-2 Sokół Pobiedno

Kolejka 13 - 28 października

Pauza: Sokół Pobiedno.

LKS Głębokie 5-2 LKS Trześniów
LKS Hłudno 2-2 Orkan Markowce
Victoria Niebocko 0-0 LKS Wesoła
Zryw Dydnia 3-2 Jasiołka Jaśliska
Orzeł Milcza 5-2 LKS Wzdów
Sokół Domaradz 4-0 Górnik II Strachocina

Kolejka 14 - 30 marca

Pauza: Górnik II Strachocina.

Sokół Pobiedno 4-0 LKS Wzdów
Orzeł Milcza 2-1 Jasiołka Jaśliska
Zryw Dydnia 3-0 LKS Wesoła
Victoria Niebocko 1-1 Orkan Markowce
LKS Hłudno 3-0 LKS Trześniów
LKS Głębokie 3-4 Sokół Domaradz

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Pauza: LKS Wzdów.

Górnik II Strachocina 0-2 LKS Głębokie
Sokół Domaradz 1-0 LKS Hłudno
LKS Trześniów 3-8 Victoria Niebocko
Orkan Markowce 3-0 Zryw Dydnia
LKS Wesoła 1-4 Orzeł Milcza
Jasiołka Jaśliska 0-2 Sokół Pobiedno

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Pauza: Jasiołka Jaśliska.

LKS Wzdów 1-3 Górnik II Strachocina
Sokół Pobiedno 3-1 LKS Wesoła
Orzeł Milcza 6-3 Orkan Markowce
Zryw Dydnia 0-1 LKS Trześniów
Victoria Niebocko 0-1 Sokół Domaradz
LKS Hłudno 0-4 LKS Głębokie

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Pauza: LKS Wesoła.

LKS Wzdów 1-3 Jasiołka Jaśliska
Górnik II Strachocina 5-2 LKS Hłudno
LKS Głębokie 6-1 Victoria Niebocko
Sokół Domaradz 2-1 Zryw Dydnia
LKS Trześniów 0-7 Orzeł Milcza
Orkan Markowce 1-6 Sokół Pobiedno

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Pauza: Orkan Markowce.

Jasiołka Jaśliska 1-0 Górnik II Strachocina
LKS Wzdów 6-1 LKS Wesoła
Sokół Pobiedno 2-0 LKS Trześniów
Orzeł Milcza 1-0 Sokół Domaradz
Zryw Dydnia 0-4 LKS Głębokie
Victoria Niebocko 0-0 LKS Hłudno

Kolejka 19 - 4 maja

Pauza: LKS Trześniów.

Górnik II Strachocina 0-3 Victoria Niebocko
(wo)
na boisku 3-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Hłudno 3-3 Zryw Dydnia
LKS Głębokie 5-2 Orzeł Milcza
Sokół Domaradz 4-4 Sokół Pobiedno
Orkan Markowce 3-2 LKS Wzdów
LKS Wesoła 2-2 Jasiołka Jaśliska

Kolejka 20 - 11 maja

Pauza: Sokół Domaradz.

LKS Wesoła 1-1 Górnik II Strachocina
Jasiołka Jaśliska 1-2 Orkan Markowce
LKS Wzdów 2-1 LKS Trześniów
Sokół Pobiedno 2-0 LKS Głębokie
Orzeł Milcza 5-5 LKS Hłudno
Zryw Dydnia 0-2 Victoria Niebocko

Kolejka 21 - 18 maja

Pauza: LKS Głębokie.

Górnik II Strachocina 1-1 Zryw Dydnia
Victoria Niebocko 1-3 Orzeł Milcza
LKS Hłudno 2-1 Sokół Pobiedno
Sokół Domaradz 4-1 LKS Wzdów
LKS Trześniów 1-5 Jasiołka Jaśliska
Orkan Markowce 3-2 LKS Wesoła

Kolejka 22 - 25 maja

Pauza: LKS Hłudno.

Orkan Markowce 0-4 Górnik II Strachocina
LKS Wesoła 4-1 LKS Trześniów
Jasiołka Jaśliska 0-0 Sokół Domaradz
LKS Wzdów 1-3 LKS Głębokie
Sokół Pobiedno 1-0 Victoria Niebocko
Orzeł Milcza 1-1 Zryw Dydnia

Kolejka 23 - 1 czerwca

Pauza: Victoria Niebocko.

Górnik II Strachocina 1-2 Orzeł Milcza
Zryw Dydnia 0-1 Sokół Pobiedno
LKS Hłudno 3-0 LKS Wzdów
(wo)
goście nie dojechali
LKS Głębokie 1-0 Jasiołka Jaśliska
Sokół Domaradz 3-1 LKS Wesoła
LKS Trześniów 1-2 Orkan Markowce

Kolejka 24 - 8 czerwca

Pauza: Zryw Dydnia.

LKS Trześniów 0-0 Górnik II Strachocina
Orkan Markowce 1-1 Sokół Domaradz
LKS Wesoła 3-6 LKS Głębokie
Jasiołka Jaśliska 3-0 LKS Hłudno
LKS Wzdów 0-1 Victoria Niebocko
Sokół Pobiedno 2-1 Orzeł Milcza

Kolejka 25 - 15 czerwca

Pauza: Orzeł Milcza.

Sokół Pobiedno 4-2 Górnik II Strachocina
Zryw Dydnia 4-2 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 1-2 Jasiołka Jaśliska
LKS Hłudno 5-1 LKS Wesoła
LKS Głębokie 3-1 Orkan Markowce
Sokół Domaradz 3-0 LKS Trześniów

Kolejka 26 - 22 czerwca

Pauza: Sokół Pobiedno.

Górnik II Strachocina 1-3 Sokół Domaradz
LKS Trześniów 0-2 LKS Głębokie
Orkan Markowce 4-3 LKS Hłudno
LKS Wesoła 1-1 Victoria Niebocko
Jasiołka Jaśliska 4-2 Zryw Dydnia
LKS Wzdów 4-1 Orzeł Milcza

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Sezon: 2007/2008


Lp. Nazwisko i imię Pozycja Mecze Bramki Asysty Łączny czas gry Czas gry/mecz
1. Andrzej Siwik obrońca 14 3 0 2 0 1260 90
2. Bartłomniej Daniło napastnik 23 16 0 7 1 1990 87
3. Damian Ambicki bramkarz 8 0 0 2 0 720 90
4. Damian Sobolak pomocnik/napastnik 11 0 0 1 0 990 90
5. Grzegorz Górniak obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 60 60
6. Grzegorz Woźny obrońca/pomocnik 16 0 0 4 1 1410 89
7. Jacek Gagatko obrońca 10 0 0 4 0 855 86
8. Marek Ambicki bramkarz 9 0 0 0 0 810 90
9. Marek Siwik pomocnik 6 0 0 3 0 540 90
10. Michał Starego pomocnik/napastnik 18 10 0 8 1 1615 90
11. Oktawian Sobolak pomocnik 12 1 0 0 0 1080 90
12. PawełDaniłlo obrońca/pomocnik 8 2 0 1 0 720 90
13. Piotr Zych pomocnik 2 0 0 0 0 180 90
14. Rafał Siwik obrońca 18 1 0 3 0 1620 90
15. Robert Kolin obrońca 5 0 0 0 0 450 90
16. Szymon Starzewski bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
17. Tomasz Januszczak pomocnik 3 1 0 0 0 270 90
18. Tomasz Pęcak pomocnik 11 2 0 0 0 990 90
19. Tomasz Starzewski pomocnik/napastnik 1 0 0 0 0 45 45
20. Witold Nikody napastnik 5 0 0 1 0 406 82
21. Wojciech Starego napastnik 8 6 0 2 1 720 90

Wyszukiwarka

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
LKS ORKAN Markowce 1:5 LKS Victoria Pakoszówka
LKS Szarotka Nowosielce 1:2 LKS Lotniarz Bezmiechowa
LKS Szarotka Uherce 2:2 LKS Bukowianka Bukowsko
LKS Górki 1:1 LKS Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Jawornik Czarna 2:1 LKS Sanbud Długie
LKS Sanovia Lesko 4:1 LKS Zarszyn
LKS Orzeł Bażanówka 3:0 LKS Pisarowce II

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
LKS Lotniarz Bezmiechowa - LKS ORKAN Markowce
LKS Bukowianka Bukowsko - LKS Szarotka Nowosielce
LKS Victoria Pakoszówka - LKS Górki
LKS Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Jawornik Czarna
LKS Sanbud Długie - LKS Sanovia Lesko
LKS Zarszyn - LKS Orzeł Bażanówka
LKS Pisarowce II - LKS Szarotka Uherce

Statystyki drużyny