Orkan Markowce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Orkan Markowce - Nelson Polańczyk "jesień" 16/17
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. danil124 66
2. gumis428 52
3. orkan1 39
4. gregor1969 31
5. typer100 6

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 53, wczoraj: 215
ogółem: 954 379

statystyki szczegółowe

2008/2009

 

Tabela ligowa

Sezon: 2008/2009

Poz.

Nazwa drużyny

Meczy

Punktów

Wygrane

Remisy

Porażki

Bramki

Bilans
bramkowy

1. Lks Głębokie 18 41 13 2 3 61 - 24 37
2. Victoria Niebocko 18 41 13 2 3 49 - 14 35
3. Górnik II Strachocina 18 32 9 5 4 46 - 28 18
4. Jasiołka Jaśliska 18 32 10 2 6 48 - 31 17
5. Lks Hłudno 17 28 9 1 7 33 - 27 6
6. Zryw Dydnia 17 27 8 3 6 33 - 37 -4
7. Lks Wzdów 17 20 6 2 9 34 - 39 -5
8. Lks Wesoła 17 13 3 4 10 31 - 59 -28
9. Cosmos II Nowotaniec 18 10 3 1 14 26 - 72 -46
10. Orkan Markowce 18 8 2 2 14 26 - 56 -30

 

 

Rozgrywki Ligowe

 

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

 

 

 

 

Pauza: LKS Wesoła, LKS Głębokie.
 
Cosmos II Nowotaniec 1-6 Górnik II Strachocina  
Victoria Niebocko 8-1 Orkan Markowce  
LKS Wzdów 3-0 Jasiołka Jaśliska  
Zryw Dydnia 0-2 LKS Hłudno  

 

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

 

Pauza: LKS Wesoła, LKS Hłudno.
 
Jasiołka Jaśliska 4-1 Zryw Dydnia  
Orkan Markowce 4-1 LKS Wzdów  
Górnik II Strachocina 3-1 Victoria Niebocko  
LKS Głębokie 5-0 Cosmos II Nowotaniec  

 

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

 

Pauza: Cosmos II Nowotaniec, Jasiołka Jaśliska.
 
Victoria Niebocko 2-0 LKS Głębokie  
LKS Wzdów 6-0 Górnik II Strachocina  
Zryw Dydnia 2-1 Orkan Markowce  
LKS Wesoła 0-1 LKS Hłudno  

 

Kolejka 4 - 6-7 września

 

Pauza: LKS Hłudno, Orkan Markowce.
 
Jasiołka Jaśliska 4-1 LKS Wesoła  
Górnik II Strachocina 1-1 Zryw Dydnia  
LKS Głębokie 0-3 LKS Wzdów  
Cosmos II Nowotaniec 0-5 Victoria Niebocko  

 

Kolejka 5 - 13-14 września

 

Pauza: Górnik II Strachocina, Victoria Niebocko.
 
LKS Wzdów 3-0 Cosmos II Nowotaniec  
(wo)
na boisku 0-2 / udział nieuprawnionych do gry zawodników
Zryw Dydnia 0-3 LKS Głębokie  
LKS Wesoła 4-0 Orkan Markowce  
LKS Hłudno 0-2 Jasiołka Jaśliska  

 

Kolejka 6 - 20-21 września

 

Pauza: LKS Głębokie, Jasiołka Jaśliska.
 
Orkan Markowce 3-1 LKS Hłudno  
Górnik II Strachocina 2-0 LKS Wesoła  
Cosmos II Nowotaniec 1-2 Zryw Dydnia  
Victoria Niebocko 5-0 LKS Wzdów  

 

Kolejka 7 - 27-28 września

 

Pauza: Cosmos II Nowotaniec, LKS Wzdów.
 
Zryw Dydnia 0-3 Victoria Niebocko  
LKS Wesoła 4-4 LKS Głębokie  
LKS Hłudno 0-2 Górnik II Strachocina  
Jasiołka Jaśliska 3-0 Orkan Markowce  
(wo)
mecz przerwany w 30. minucie z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika drużyny gości

 

Kolejka 8 - 4-5 października

 

Pauza: Orkan Markowce, Victoria Niebocko.
 
Górnik II Strachocina 2-2 Jasiołka Jaśliska  
LKS Głębokie 5-1 LKS Hłudno  
Cosmos II Nowotaniec 7-0 LKS Wesoła  
Zryw Dydnia 3-0 LKS Wzdów 2 listopada
w pierwotnym terminie (5 października) mecz przełożony

 

Kolejka 9 - 11-12 października

 

Pauza: LKS Wzdów, Zryw Dydnia.
 
LKS Wesoła 1-1 Victoria Niebocko  
LKS Hłudno 6-0 Cosmos II Nowotaniec  
Jasiołka Jaśliska 0-2 LKS Głębokie  
Orkan Markowce 3-3 Górnik II Strachocina  

 

Kolejka 10 - 18-19 października

 

Pauza: Górnik II Strachocina, Zryw Dydnia.
 
LKS Głębokie 4-1 Orkan Markowce  
Cosmos II Nowotaniec 1-7 Jasiołka Jaśliska  
Victoria Niebocko 3-0 LKS Hłudno 2 listopada
LKS Wzdów 5-0 LKS Wesoła  

 

Kolejka 11 - 25-26 października

 

LKS Wesoła 4-4 Zryw Dydnia  
LKS Hłudno 3-3 LKS Wzdów  
Jasiołka Jaśliska 1-2 Victoria Niebocko  
Orkan Markowce 1-2 Cosmos II Nowotaniec  
Górnik II Strachocina 2-2 LKS Głębokie  

 

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

 

Pauza: LKS Wesoła, LKS Głębokie.
 
Górnik II Strachocina 5-0 Cosmos II Nowotaniec  
Orkan Markowce 0-3 Victoria Niebocko  
Jasiołka Jaśliska 5-2 LKS Wzdów  
LKS Hłudno 1-0 Zryw Dydnia  

 

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

 

Pauza: LKS Hłudno, LKS Wesoła.
 
Zryw Dydnia 3-3 Jasiołka Jaśliska  
LKS Wzdów 3-2 Orkan Markowce  
Victoria Niebocko 1-1 Górnik II Strachocina  
Cosmos II Nowotaniec 0-7 LKS Głębokie  

 

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

 

Pauza: Cosmos II Nowotaniec, Jasiołka Jaśliska.
 
LKS Głębokie 3-1 Victoria Niebocko  
Górnik II Strachocina 3-0 LKS Wzdów  
Orkan Markowce 1-2 Zryw Dydnia  
LKS Hłudno 4-1 LKS Wesoła  

 

Kolejka 15 - 2-3 maja

 

Pauza: Orkan Markowce, LKS Hłudno.
 
LKS Wesoła 2-6 Jasiołka Jaśliska  
Zryw Dydnia 3-2 Górnik II Strachocina  
LKS Wzdów 0-2 LKS Głębokie  
Victoria Niebocko 2-0 Cosmos II Nowotaniec  

 

Kolejka 16 - 9-10 maja

 

Pauza: Górnik II Strachocina, Victoria Niebocko.
 
Cosmos II Nowotaniec 3-3 LKS Wzdów  
LKS Głębokie 7-2 Zryw Dydnia  
Orkan Markowce 4-4 LKS Wesoła  
Jasiołka Jaśliska 0-5 LKS Hłudno  

 

Kolejka 17 - 16-17 maja

 

Pauza: LKS Głębokie, Jasiołka Jaśliska.
 
LKS Hłudno 2-1 Orkan Markowce  
LKS Wesoła 1-3 Górnik II Strachocina  
Zryw Dydnia 5-2 Cosmos II Nowotaniec  
LKS Wzdów 1-4 Victoria Niebocko  

 

Kolejka 18 - 23-24 maja

 

Pauza: Cosmos II Nowotaniec, LKS Wzdów.
 
Victoria Niebocko 0-2 Zryw Dydnia  
LKS Głębokie 7-1 LKS Wesoła  
Górnik II Strachocina 1-2 LKS Hłudno  
Orkan Markowce 0-2 Jasiołka Jaśliska  

 

Kolejka 19 - 30-31 maja

 

Pauza: Victoria Niebocko, Orkan Markowce.
 
LKS Wzdów 2-3 Zryw Dydnia  
Jasiołka Jaśliska 1-4 Górnik II Strachocina  
LKS Hłudno 1-4 LKS Głębokie  
LKS Wesoła 6-4 Cosmos II Nowotaniec  

 

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

 

Pauza: Zryw Dydnia, LKS Wzdów.
 
Victoria Niebocko 3-0 LKS Wesoła  
(wo)
Cosmos II Nowotaniec 0-2 LKS Hłudno  
LKS Głębokie 0-2 Jasiołka Jaśliska  
Górnik II Strachocina 4-1 Orkan Markowce  

 

Kolejka 21 - 14 czerwca

 

Pauza: Zryw Dydnia, Górnik II Strachocina.
 
Orkan Markowce 2-3 LKS Głębokie  
Jasiołka Jaśliska 5-0 Cosmos II Nowotaniec  
LKS Hłudno 1-2 Victoria Niebocko  
LKS Wesoła 2-0 LKS Wzdów  

 

Kolejka 22 - 21 czerwca

 

Zryw Dydnia 9-1 LKS Wesoła  
LKS Wzdów 2-4 LKS Hłudno  
Victoria Niebocko 4-2 Jasiołka Jaśliska  
Cosmos II Nowotaniec 5-1 Orkan Markowce  
LKS Głębokie 3-2 Górnik II Strachocina      
       

 

 

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Sezon: 2008/2009

 

 

 

Lp. Nazwisko i imię Pozycja Mecze Bramki Asysty Łączny czas gry Czas gry/mecz
1. Andrzej Kotlarz obrońca/pomocnik 4 0 0 0 0 295 74
2. Bartłomniej Daniło napastnik 8 6 2 3 0 720 90
3. Damian Ambicki bramkarz 1 0 0 0 0 45 45
4. Damian Sobolak pomocnik/napastnik 5 1 0 0 0 450 90
5. Grzegorz Górniak obrońca 8 2 0 1 0 590 74
6. Grzegorz Woźny obrońca/pomocnik 12 0 0 0 0 928 78
7. Jacek Gagatko obrońca 8 1 0 2 0 515 65
8. Jan Czerkies obrońca 5 0 0 0 0 370 74
9. Krzysztof Kądziołka obrońca/pomocnik 8 0 0 0 0 625 79
10. Kuba Ambicki obrońca/pomocnik 9 0 0 1 0 562 63
11. Marcin Adamski pomocnik 4 1 0 0 0 291 73
12. Marek Ambicki bramkarz 15 2 0 0 0 1350 90
13. Marek Siwik pomocnik 10 3 0 0 0 679 68
14. Mateusz Starzewski pomocnik 4 0 0 0 0 235 59
15. Michał Starego pomocnik/napastnik 6 2 2 2 1 540 90
16. Oktawian Sobolak pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
17. PawełDaniło obrońca/pomocnik 15 2 2 3 0 1350 90
18. Piotr Zych pomocnik 4 0 0 0 0 360 90
19. Rafał Siwik obrońca 12 0 0 3 1 1016 85
20. Robert Kolin obrońca 7 0 0 0 0 630 90
21. Szymon Daniło pomocnik/napastnik 8 0 1 0 0 595 75
22. Tomasz Januszczak pomocnik 4 1 0 0 0 360 90
23. Tomasz Pęcak grający trener 2 0 0 1 0 180 90
24. Tomasz Pęcak pomocnik 2 0 0 0 0 180 90
25. Tomasz Proćko pomocnik 6 0 0 0 0 225 38
26. Tomasz Starzewski pomocnik/napastnik 7 0 0 0 0 261 38
27. Witold Nikody napastnik 6 0 0 1 0 495 83
28. Wojciech Pałys obrońca/pomocnik 4 0 0 0 0 74 19
29. Wojciech Starego napastnik 11 5 0 4 0 990 90

   

 

Wyszukiwarka

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
LKS ORKAN Markowce 1:5 LKS Victoria Pakoszówka
LKS Szarotka Nowosielce 1:2 LKS Lotniarz Bezmiechowa
LKS Szarotka Uherce 2:2 LKS Bukowianka Bukowsko
LKS Górki 1:1 LKS Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Jawornik Czarna 2:1 LKS Sanbud Długie
LKS Sanovia Lesko 4:1 LKS Zarszyn
LKS Orzeł Bażanówka 3:0 LKS Pisarowce II

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
LKS Lotniarz Bezmiechowa - LKS ORKAN Markowce
LKS Bukowianka Bukowsko - LKS Szarotka Nowosielce
LKS Victoria Pakoszówka - LKS Górki
LKS Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Jawornik Czarna
LKS Sanbud Długie - LKS Sanovia Lesko
LKS Zarszyn - LKS Orzeł Bażanówka
LKS Pisarowce II - LKS Szarotka Uherce

Statystyki drużyny