Orkan Markowce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Orkan Markowce - Nelson Polańczyk "jesień" 16/17
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. orkan1 72
2. gumis428 68
3. danil124 65
4. jogojebe 60
5. orkan999 45
6. orkan098 36
7. Kuba888555 14
8. Morda20 7

Kalendarium

26

04-2017

środa

27

04-2017

czwartek

Trening na stadionie w Markowcach o godz. 18:00

28

04-2017

piątek

29

04-2017

sobota

30

04-2017

niedziela

LKS ORKAN Markowce - LKS Pionier Średnia Wieś - 16:30

01

05-2017

pon.

02

05-2017

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 92, wczoraj: 101
ogółem: 905 610

statystyki szczegółowe

Terminarz 2016/2017

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-14 LKS Juventus Poraż 0:2 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
2016-08-14 LKS Nelson Polańczyk 1:4 LKS Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-08-14 LKS Pisarowce II 3:1 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów zobacz ›
2016-08-14 LKS Odrzechowa 0:1 LKS Orion Pielnia zobacz ›
2016-08-14 LKS Olszanica 4:1 LKS Płowce Stróże Małe zobacz ›
2016-08-14 LKS Czaszyn 4:4 LKS Gawoinstal Izdebki zobacz ›
2016-08-14 GLKS Drewiarz Rzepedź 3:0 LKS Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-08-21 LKS ORKAN Markowce 1:2 LKS Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-08-21 LKS Pionier Średnia Wieś 1:3 LKS Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-08-21 LKS Orion Pielnia 1:2 LKS Juventus Poraż zobacz ›
2016-08-21 GLKS Drewiarz Rzepedź 4:2 LKS Czaszyn zobacz ›
2016-08-21 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 3:4 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-08-21 LKS Płowce Stróże Małe 1:2 LKS Pisarowce II zobacz ›
2016-08-21 LKS Gawoinstal Izdebki 3:2 LKS Olszanica zobacz ›
2016-08-28 LKS Szarotka Nowosielce 1:0 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
2016-08-28 LKS Nelson Polańczyk 2:2 LKS Orion Pielnia zobacz ›
2016-08-28 LKS Juventus Poraż 0:0 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów zobacz ›
2016-08-28 LKS Odrzechowa 1:3 LKS Płowce Stróże Małe zobacz ›
2016-08-28 LKS Pisarowce II 1:2 LKS Gawoinstal Izdebki zobacz ›
2016-08-28 LKS Olszanica 3:0 GLKS Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-08-28 LKS Czaszyn 0:5 LKS Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-09-04 LKS Pionier Średnia Wieś 1:3 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
2016-09-04 LKS Orion Pielnia 0:1 LKS Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-09-04 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 1:0 LKS Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-09-04 LKS Płowce Stróże Małe 2:3 LKS Juventus Poraż zobacz ›
2016-09-04 LKS Gawoinstal Izdebki 1:2 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-09-04 GLKS Drewiarz Rzepedź 3:3 LKS Pisarowce II zobacz ›
2016-09-04 LKS Czaszyn 5:1 LKS Olszanica zobacz ›
2016-09-11 LKS ORKAN Markowce 4:3 LKS Orion Pielnia zobacz ›
2016-09-11 LKS Szarotka Nowosielce 4:1 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów zobacz ›
2016-09-11 LKS Nelson Polańczyk 4:2 LKS Płowce Stróże Małe zobacz ›
2016-09-11 LKS Juventus Poraż 5:1 LKS Gawoinstal Izdebki zobacz ›
2016-09-11 LKS Odrzechowa 2:2 GLKS Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-09-11 LKS Pisarowce II 5:3 LKS Czaszyn zobacz ›
2016-09-11 LKS Olszanica 1:2 LKS Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-09-18 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 4:3 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
2016-09-18 LKS Płowce Stróże Małe 1:3 LKS Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-09-18 LKS Pionier Średnia Wieś 2:0 LKS Orion Pielnia zobacz ›
2016-09-18 LKS Gawoinstal Izdebki 5:1 LKS Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-09-18 GLKS Drewiarz Rzepedź 2:2 LKS Juventus Poraż zobacz ›
2016-09-18 LKS Czaszyn 1:0 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-09-18 LKS Olszanica 2:1 LKS Pisarowce II zobacz ›
2016-09-25 LKS ORKAN Markowce 2:1 LKS Płowce Stróże Małe zobacz ›
2016-09-25 LKS Szarotka Nowosielce 2:0 LKS Gawoinstal Izdebki zobacz ›
2016-09-25 LKS Orion Pielnia 0:2 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów zobacz ›
2016-09-25 LKS Nelson Polańczyk 3:4 GLKS Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-09-25 LKS Juventus Poraż 3:0 LKS Czaszyn zobacz ›
2016-09-25 LKS Odrzechowa 6:0 LKS Olszanica zobacz ›
2016-09-25 LKS Pisarowce II 2:1 LKS Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-10-02 LKS Gawoinstal Izdebki 1:1 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
2016-10-02 GLKS Drewiarz Rzepedź 0:5 LKS Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-10-02 LKS Płowce Stróże Małe 0:0 LKS Orion Pielnia zobacz ›
2016-10-02 LKS Pionier Średnia Wieś 1:1 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów zobacz ›
2016-10-02 LKS Czaszyn 1:1 LKS Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-10-02 LKS Olszanica 0:1 LKS Juventus Poraż zobacz ›
2016-10-02 LKS Pisarowce II 2:3 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-10-09 LKS ORKAN Markowce 1:2 GLKS Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-10-09 LKS Szarotka Nowosielce 1:0 LKS Czaszyn zobacz ›
2016-10-09 LKS Nelson Polańczyk 3:3 LKS Olszanica zobacz ›
2016-10-09 LKS Juventus Poraż 3:2 LKS Pisarowce II zobacz ›
2016-10-09 LKS Odrzechowa 4:1 LKS Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-10-09 LKS Orion Pielnia 2:2 LKS Gawoinstal Izdebki zobacz ›
2016-10-09 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 5:1 LKS Płowce Stróże Małe zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Czaszyn 1:4 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Olszanica 0:2 LKS Szarotka Nowosielce zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Pisarowce II 1:1 LKS Nelson Polańczyk zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Odrzechowa 1:1 LKS Juventus Poraż zobacz ›
10  2016-10-16 GLKS Drewiarz Rzepedź 2:3 LKS Orion Pielnia zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Gawoinstal Izdebki 0:0 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Pionier Średnia Wieś 0:3 LKS Płowce Stróże Małe zobacz ›
11  2016-10-23 LKS ORKAN Markowce 4:0 LKS Olszanica zobacz ›
11  2016-10-23 LKS Szarotka Nowosielce 1:0 LKS Pisarowce II zobacz ›
11  2016-10-23 LKS Nelson Polańczyk 6:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
11  2016-10-23 LKS Juventus Poraż 3:1 LKS Pionier Średnia Wieś zobacz ›
11  2016-10-23 LKS Orion Pielnia 4:3 LKS Czaszyn zobacz ›
11  2016-10-23 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 1:3 GLKS Drewiarz Rzepedź zobacz ›
11  2016-10-23 LKS Płowce Stróże Małe 2:1 LKS Gawoinstal Izdebki zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Pisarowce II 9:2 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Odrzechowa 0:2 LKS Szarotka Nowosielce zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Juventus Poraż 2:3 LKS Nelson Polańczyk zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Olszanica 0:1 LKS Orion Pielnia zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Czaszyn 1:2 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów zobacz ›
12  2016-10-30 GLKS Drewiarz Rzepedź 1:4 LKS Płowce Stróże Małe zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Pionier Średnia Wieś 3:4 LKS Gawoinstal Izdebki zobacz ›
13  2016-11-06 LKS ORKAN Markowce 1:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
13  2016-11-06 LKS Szarotka Nowosielce 4:2 LKS Juventus Poraż zobacz ›
13  2016-11-06 LKS Nelson Polańczyk 5:1 LKS Pionier Średnia Wieś zobacz ›
13  2016-11-06 LKS Orion Pielnia 2:1 LKS Pisarowce II zobacz ›
13  2016-11-06 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 2:0 LKS Olszanica zobacz ›
13  2016-11-06 LKS Płowce Stróże Małe 1:2 LKS Czaszyn zobacz ›
13  2016-11-06 LKS Gawoinstal Izdebki 3:0 GLKS Drewiarz Rzepedź zobacz ›
14  2017-04-02 LKS ORKAN Markowce 5:1 LKS Juventus Poraż zobacz ›
14  2017-04-02 LKS Szarotka Nowosielce 5:0 LKS Nelson Polańczyk zobacz ›
14  2017-04-02 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 3:0 LKS Pisarowce II zobacz ›
14  2017-04-02 LKS Orion Pielnia 2:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
14  2017-04-02 LKS Płowce Stróże Małe 3:0 LKS Olszanica zobacz ›
14  2017-04-02 LKS Gawoinstal Izdebki 1:1 LKS Czaszyn zobacz ›
14  2017-04-02 LKS Pionier Średnia Wieś 3:2 GLKS Drewiarz Rzepedź zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Nelson Polańczyk 2:1 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Szarotka Nowosielce 1:0 LKS Pionier Średnia Wieś zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Juventus Poraż 2:2 LKS Orion Pielnia zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Czaszyn 1:3 GLKS Drewiarz Rzepedź zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Odrzechowa 2:4 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Pisarowce II 5:1 LKS Płowce Stróże Małe zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Olszanica 0:4 LKS Gawoinstal Izdebki zobacz ›
16  2017-04-23 LKS ORKAN Markowce 3:3 LKS Szarotka Nowosielce zobacz ›
16  2017-04-23 LKS Orion Pielnia 2:2 LKS Nelson Polańczyk zobacz ›
16  2017-04-23 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 2:2 LKS Juventus Poraż zobacz ›
16  2017-04-23 LKS Płowce Stróże Małe 4:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
16  2017-04-23 LKS Gawoinstal Izdebki 1:2 LKS Pisarowce II zobacz ›
16  2017-04-23 GLKS Drewiarz Rzepedź 5:4 LKS Olszanica zobacz ›
16  2017-04-23 LKS Pionier Średnia Wieś 3:0 LKS Czaszyn zobacz ›
17  2017-04-30 LKS ORKAN Markowce LKS Pionier Średnia Wieś 13:00
17  2017-04-30 LKS Szarotka Nowosielce LKS Orion Pielnia 15:00
17  2017-04-30 LKS Nelson Polańczyk LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 16:30
17  2017-04-30 LKS Juventus Poraż LKS Płowce Stróże Małe 13:00
17  2017-04-30 LKS Odrzechowa LKS Gawoinstal Izdebki 12:00
17  2017-04-30 LKS Pisarowce II GLKS Drewiarz Rzepedź 16:30
17  2017-04-30 LKS Olszanica LKS Czaszyn 13:00
18  2017-05-03 LKS Orion Pielnia LKS ORKAN Markowce 13:00
18  2017-05-03 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów LKS Szarotka Nowosielce 15:00
18  2017-05-03 LKS Płowce Stróże Małe LKS Nelson Polańczyk 13:00
18  2017-05-03 LKS Gawoinstal Izdebki LKS Juventus Poraż 15:00
18  2017-05-03 GLKS Drewiarz Rzepedź LKS Odrzechowa 13:00
18  2017-05-03 LKS Czaszyn LKS Pisarowce II 13:00
18  2017-05-03 LKS Pionier Średnia Wieś LKS Olszanica 16:30
19  2017-05-07 LKS ORKAN Markowce LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 13:00
19  2017-05-07 LKS Szarotka Nowosielce LKS Płowce Stróże Małe 16:00
19  2017-05-07 LKS Orion Pielnia LKS Pionier Średnia Wieś 13:00
19  2017-05-07 LKS Nelson Polańczyk LKS Gawoinstal Izdebki 16:30
19  2017-05-07 LKS Juventus Poraż GLKS Drewiarz Rzepedź 13:00
19  2017-05-07 LKS Odrzechowa LKS Czaszyn 12:00
19  2017-05-07 LKS Pisarowce II LKS Olszanica 16:30
20  2017-05-14 LKS Płowce Stróże Małe LKS ORKAN Markowce 13:00
20  2017-05-14 LKS Gawoinstal Izdebki LKS Szarotka Nowosielce 15:00
20  2017-05-14 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów LKS Orion Pielnia 15:00
20  2017-05-14 GLKS Drewiarz Rzepedź LKS Nelson Polańczyk 13:00
20  2017-05-14 LKS Czaszyn LKS Juventus Poraż 13:00
20  2017-05-14 LKS Olszanica LKS Odrzechowa 13:00
20  2017-05-14 LKS Pionier Średnia Wieś LKS Pisarowce II 16:30
21  2017-05-21 LKS ORKAN Markowce LKS Gawoinstal Izdebki 13:00
21  2017-05-21 LKS Szarotka Nowosielce GLKS Drewiarz Rzepedź 15:00
21  2017-05-21 LKS Orion Pielnia LKS Płowce Stróże Małe 13:00
21  2017-05-21 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów LKS Pionier Średnia Wieś 15:00
21  2017-05-21 LKS Nelson Polańczyk LKS Czaszyn 16:30
21  2017-05-21 LKS Juventus Poraż LKS Olszanica 13:00
21  2017-05-21 LKS Odrzechowa LKS Pisarowce II 12:00
22  2017-05-28 GLKS Drewiarz Rzepedź LKS ORKAN Markowce 13:00
22  2017-05-28 LKS Czaszyn LKS Szarotka Nowosielce 13:00
22  2017-05-28 LKS Olszanica LKS Nelson Polańczyk 13:00
22  2017-05-28 LKS Pisarowce II LKS Juventus Poraż 16:30
22  2017-05-28 LKS Pionier Średnia Wieś LKS Odrzechowa 16:30
22  2017-05-28 LKS Gawoinstal Izdebki LKS Orion Pielnia 15:00
22  2017-05-28 LKS Płowce Stróże Małe LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 13:00
23  2017-06-04 LKS ORKAN Markowce LKS Czaszyn 13:00
23  2017-06-04 LKS Szarotka Nowosielce LKS Olszanica 15:00
23  2017-06-04 LKS Nelson Polańczyk LKS Pisarowce II 16:30
23  2017-06-04 LKS Juventus Poraż LKS Odrzechowa 13:00
23  2017-06-04 LKS Orion Pielnia GLKS Drewiarz Rzepedź 13:00
23  2017-06-04 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów LKS Gawoinstal Izdebki 15:00
23  2017-06-04 LKS Płowce Stróże Małe LKS Pionier Średnia Wieś 13:00
24  2017-06-11 LKS Olszanica LKS ORKAN Markowce 13:00
24  2017-06-11 LKS Pisarowce II LKS Szarotka Nowosielce 16:30
24  2017-06-11 LKS Odrzechowa LKS Nelson Polańczyk 12:00
24  2017-06-11 LKS Pionier Średnia Wieś LKS Juventus Poraż 16:30
24  2017-06-11 LKS Czaszyn LKS Orion Pielnia 13:00
24  2017-06-11 GLKS Drewiarz Rzepedź LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 13:00
24  2017-06-11 LKS Gawoinstal Izdebki LKS Płowce Stróże Małe 15:00
25  2017-06-18 LKS ORKAN Markowce LKS Pisarowce II 13:00
25  2017-06-18 LKS Szarotka Nowosielce LKS Odrzechowa 15:00
25  2017-06-18 LKS Nelson Polańczyk LKS Juventus Poraż 16:30
25  2017-06-18 LKS Orion Pielnia LKS Olszanica 13:00
25  2017-06-18 LKS Brzozowia MOSiR Brzozów LKS Czaszyn 15:00
25  2017-06-18 LKS Płowce Stróże Małe GLKS Drewiarz Rzepedź 13:00
25  2017-06-18 LKS Gawoinstal Izdebki LKS Pionier Średnia Wieś 15:00
26  2017-06-24 LKS Odrzechowa LKS ORKAN Markowce 13:00
26  2017-06-24 LKS Juventus Poraż LKS Szarotka Nowosielce 13:00
26  2017-06-24 LKS Pionier Średnia Wieś LKS Nelson Polańczyk 13:00
26  2017-06-24 LKS Pisarowce II LKS Orion Pielnia 13:00
26  2017-06-24 LKS Olszanica LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 13:00
26  2017-06-24 LKS Czaszyn LKS Płowce Stróże Małe 13:00
26  2017-06-24 GLKS Drewiarz Rzepedź LKS Gawoinstal Izdebki 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-20 LKS Juventus Poraż 2:2 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
2016-07-27 LKS ORKAN Markowce 4:1 MKS Osława Zagórz zobacz ›
2016-08-05 LKS Jutrzenka Jaćmierz 6:3 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
2017-02-18 LKS ORKAN Markowce 6:3 LKS Jutrzenka Jaćmierz zobacz ›
2017-02-25 LKS ORKAN Markowce 0:1 LKS Górki zobacz ›
2017-03-05 MKS Osława Zagórz 0:4 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
2017-03-12 LKS ORKAN Markowce 3:2 LKS Wzdów zobacz ›
2017-03-19 LKS Bukowianka Bukowsko 5:1 LKS ORKAN Markowce zobacz ›
2017-03-25 LKS ORKAN Markowce 2:2 LKS Remix Niebieszczany zobacz ›

Wyszukiwarka

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS ORKAN Markowce   LKS Pionier Średnia Wieś
2017-04-30, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
LKS ORKAN Markowce 3:3 LKS Szarotka Nowosielce
LKS Orion Pielnia 2:2 LKS Nelson Polańczyk
LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 2:2 LKS Juventus Poraż
LKS Płowce Stróże Małe 4:1 LKS Odrzechowa
LKS Gawoinstal Izdebki 1:2 LKS Pisarowce II
GLKS Drewiarz Rzepedź 5:4 LKS Olszanica
LKS Pionier Średnia Wieś 3:0 LKS Czaszyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
LKS ORKAN Markowce - LKS Pionier Średnia Wieś
LKS Szarotka Nowosielce - LKS Orion Pielnia
LKS Nelson Polańczyk - LKS Brzozowia MOSiR Brzozów
LKS Juventus Poraż - LKS Płowce Stróże Małe
LKS Odrzechowa - LKS Gawoinstal Izdebki
LKS Pisarowce II - GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS Olszanica - LKS Czaszyn

Statystyki drużyny