Orkan Markowce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Orkan Markowce - Nelson Polańczyk "jesień" 16/17
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. orkan1 38
2. orkan999 19
3. ws1979 7
4. gumis428 4
5. kibicom12 4

Kalendarium

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 134, wczoraj: 229
ogółem: 1 022 734

statystyki szczegółowe

Aktualności

Obsada sędziowska IV kolejki.

  • autor: orkan1, 2012-08-20 20:59

ORKAN Markowce   -  Pionier Średnia Wieś      Pelczarski,  Kozner,  Zaremba R. g.13:00

Łukowe           -  Jankowce                 Garbiński,  Florczak K., Grela

Trepcza           -  Olszanica                Rygiel Ł., Żyłka, Batruch

Tyrawa Solna  -  Sanoczek                 Buczyński,  Szul K.,  Gancarczyk

Rzepedź          -  Zagórz                     Bajger, Mazur K.,  Płaziak  -  g. 16.30


  • Komentarzy [4]
  • czytano: [468]
 

autor: ~neutralny :) 2012-08-21 22:25:49

avatar a co tu tak cicho nikt nie chce sie wypowiadać przed niedzielnym szlagierem? :)


autor: ~adamiakowa 2012-08-22 12:17:53

avatar Cisza na stronie hit kolejki a tu nic zero zapowiedzi ani wypowiedzi. Same suche fakty.


autor: ~anonim 2012-08-22 13:36:37

avatar a co? już komuś zależy na napince? nie potrzebujemy żadnych zapowiedzi i różnego rodzaju zbędnych tekstów


autor: ~anonim 2012-08-25 16:32:20

avatar obsada jest inna. W meczu Rzepedz - Zagórz zamiast Lewicki jest Mazur K. a w meczu Trepcza - Olszanica zamiast Krawiecki i Terlecki są kolejno Rygiel Ł. oraz Żyłka


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wyszukiwarka

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS ORKAN Markowce 5:2 LKS Odrzechowa
LKS Iskra Wróblik Szlachecki 3:0 LKS Victoria II Pakoszówka
LKS Płowce Stróże Małe 1:1 LKS Orion Pielnia
SKS Pogórze Srogów Górny 6:0 LKS Głębokie
LKS Górnik Strachocina 7:2 LKS Orzeł Milcza
ULKS Czerteż 0:4 LKS Florian Rymanów Zdrój

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Statystyki drużyny