Orkan Markowce - Osława Zagórz      czwartek godz. 16-30

avatar jakim wynikiem zakończył się mecz?

autor: ~anonim 2013-05-30 23:20:43

avatar mecz się nie zakończył...sędzia go przerwał//

autor: ~anonim 2013-05-30 23:28:28

avatar a można wiedzieć co takiego się stało? dlaczego przerwał? i czy będą tego jakieś konsekwencje dla którejś z drużyn?

autor: ~mentor 2013-05-30 23:35:09

avatar Przerwał w końcówce przy stanie 5:3 dla Markowiec jakieś buce wyleciały naciągać sędziego napici oczywiście brawo orkan brawo

autor: ~anonim 2013-05-30 23:36:21

avatar będzie walkower dla Orkanu mimo wygranego meczu a tyle się pisze o kibicach a tu proszę niespodzianka

autor: ~anonim 2013-05-30 23:41:31

avatar tak po prostu kibic wszedł na boisku i zaczął sędziego naciągać? a służby porządkowe? cokolwiek?

autor: ~anonim 2013-05-31 00:20:51

avatar "będzie walkower dla Orkanu ..."
Niby dlaczego walkower dla Orkanu? Już prędzej dla Osławy bo to Markowce były gospodarzem i to wasz kibic szarpał sędziego...

autor: ~anonim 2013-05-31 00:33:10

avatar chyba chodzi o walkowera na niekorzyść Orkanu ;]

autor: ~obserwator... 2013-05-31 05:41:15

avatar sędziowanie poniżej krytyki, totalne dno nie panował nad tym co się dzieje na boisku, dobrze że nikomu nic się nie stało. Ponoć ten pan ma aspiracje na sędziego IV-ligowego od nowego sezonu. Tylko niestety jeden z jego kolegów liniowych był bardzo zdziwiony tym co wyczyniał arbiter główny tego spotkania... kto mu dał licencje i za co???

autor: ~anonim 2013-05-31 12:20:15

avatar Zacznijmy od tego, ze ten mecz w ogóle nie powinien miec wczoraj miejsca to po pierwsze. Po drugie sędzia dał sobie "wejść na głowę". W tym jednym meczu powinno być dużo wiecej kartek, moze wtedy zawodnicy graliby troche ostrozniej, a nie wchodzili prostymi nogami w nogi przeciwnika. Mysle ze nie jeden z was zgodzilby sie ze mna. Nie tak powinien wygladac mecz pilki noznej... Gdzie wiec podzialy sie zasady gry fair play...? Pozdrawiam

autor: ~anonim 2013-05-31 12:38:31

avatar Zostały odrzucone na inny plan, lepiej było wpierdalać się w nogi niż uważać ;]

autor: ~anonim 2013-05-31 13:03:46

avatar Jak by sedzia pokazał z 4-5 żoltych kartek w pierwszej połowie to wszystko calkiem inaczej by wygladalo. Zawodnicy widzieli ze sedzia nie kartkuje i zaczeli faulowac bez zadnych konsekwencji. Jakby dawał kartki to opanowalby ten mecz, a tak to niewiedział kompletnie co robic.
I Kartki należały się tak samo jednym jak i drugim, bo obie druzyny grały ostro zwłaszcza w drugiej połowie bo w pierwszej to Markowce grały ostrzej

autor: ~anonim 2013-06-01 15:45:35

avatar Będą zjdjęcia na facebooku z meczu?

autor: ~anonim 2013-06-01 16:52:07