autor: ~anonim 2013-07-27 10:28:25

avatar Jak już teraz nie awansujemy to ja nie wiem. Jedyne drużyny które mogą nam przeszkodzić to Zagórz i Jankowce.

autor: ~anonim 2013-07-27 10:51:40

avatar Nie wiadomo jak Jabłonka i Myczkowce.
Widziałem mecze Lutowisk i naprawde dobrze graja piłką, przynajmniej wtedy dobrze im to szło wiec mysle ze moga sie tez liczyć w walce o awans. Może któraś z drużyn która grała złabiej w zeszłym sezonie włączy sie do walki o awans. Z Zagórzem tak było sezon temu, po wczesniejszych sezonach nikt sie nie spodziewał ze beda walczyc o awans. Kto powalczy dowiemy sie najszybciej w połowie rundy ;)

autor: ~anonim 2013-07-27 16:18:39

avatar podobno w sezonie ma bronić bramkarz ale to jeszcze niepotwierdzone info:-D

autor: ~anonim1 2013-07-28 12:25:00

avatar Jabłonka gra super piłke mają młodą ekipe . mają bardzo dobry atak i pomoc . widziałem jak grają z grabownicą w sobote chłopak wchodzi w drugiej połowi strzela 3 bramki i asysta trzeba uważać na niego . grali trzy mecze już i trzy wygrane bilans bramkowy 12 strzelonych 1 stracona . na moje oko główny kandydat do awansu

autor: ~anonim 2013-07-28 20:55:54

avatar jakieś poważniejsze wzmocnienia będą
???

autor: ~xc 2013-07-29 16:47:48

avatar nie zapominajcie o olszanicy widziałem jak graja z nelsonem wygrali 8;3 z lotniarzem remis 5:5 , druzyna z ustrzyk sie posypała i kilku zawodnikow gra w olszanicy- powodzenia

autor: ~ddd 2013-07-29 16:51:46

avatar czyli : jabłonki ,olszanica pewny awans kto wie- daje 1000 ze olszanica 1

autor: ~plastek_1990 2013-07-30 09:25:22

avatar Panowie awans do b klasy zweryfikuje boisko. Sezon się nie zaczął a już mówicie kto awansuje poczekajcie z tym do wiosny. A i Olszanica na tylko jedną osobę z UD wiec nie rozsiewajcie plotek :D