Orkan Markowce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-10-15 Kolejka IX
  • 2018-10-10 Obsada sędziowska IX kolejki
  • 2018-10-09 Kolejka VIII
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS ORKAN Markowce - LKS Orzeł Milcza 5:4
  • LKS Orion Pielnia - LKS Victoria II Pakoszówka 7:0
  • LKS Iskra Wróblik Szlachecki - LKS Odrzechowa 0:3
  • LKS Płowce Stróże Małe - LKS Głębokie 0:0
  • SKS Pogórze Srogów Górny - LKS Florian Rymanów Zdrój 3:0
  • LKS Górnik Strachocina - ULKS Czerteż 2:0
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Orkan Markowce - Nelson Polańczyk "jesień" 16/17
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. orkan1 31
2. orkan999 19
3. ws1979 7
4. gumis428 4
5. kibicom12 4

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 424, wczoraj: 275
ogółem: 1 008 038

statystyki szczegółowe

Aktualności

Obsada sędziowska VI kolejki.

  • autor: orkan1, 2015-09-13 10:50

LKS Tarnawa  -  ORKAN Markowce  Bajger,  Szałajko  -  g. 13.00

Płowce  -  Odrzechowa                    Jagieła,  Szczur,  Lenik  -  g. 13.00

Niebieszczany -  Pielnia                   Pyzia,  Wierdak Tad.  -  g. 15.00

Średnia Wieś  -  Rymanów Zdr.         Mazur M.,  Szul Krz.

Rzepedź         -  Nowosielce            Gruszka,  Folcik,  Dziekan  -  g. 13.00

Poraż              -  Olszanica             Sidor P., Książek  -  g. 14.00

Polańczyk       -  Czarna                  Garbiński,  Zdybek,  Rajchel


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [243]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wyszukiwarka

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS Głębokie   LKS ORKAN Markowce
2018-10-21, 14:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
LKS ORKAN Markowce 5:4 LKS Orzeł Milcza
LKS Orion Pielnia 7:0 LKS Victoria II Pakoszówka
LKS Iskra Wróblik Szlachecki 0:3 LKS Odrzechowa
LKS Płowce Stróże Małe 0:0 LKS Głębokie
SKS Pogórze Srogów Górny 3:0 LKS Florian Rymanów Zdrój
LKS Górnik Strachocina 2:0 ULKS Czerteż

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Głębokie - LKS ORKAN Markowce
LKS Victoria II Pakoszówka - ULKS Czerteż
LKS Florian Rymanów Zdrój - LKS Górnik Strachocina
LKS Orzeł Milcza - SKS Pogórze Srogów Górny
LKS Odrzechowa - LKS Płowce Stróże Małe
LKS Orion Pielnia - LKS Iskra Wróblik Szlachecki

Statystyki drużyny