Orkan Markowce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-10-22 Kolejka X
  • 2018-10-15 Kolejka IX
  • 2018-10-10 Obsada sędziowska IX kolejki
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Głębokie - LKS ORKAN Markowce 1:7
  • LKS Victoria II Pakoszówka - ULKS Czerteż 0:1
  • LKS Florian Rymanów Zdrój - LKS Górnik Strachocina 3:4
  • LKS Orzeł Milcza - SKS Pogórze Srogów Górny 0:2
  • LKS Odrzechowa - LKS Płowce Stróże Małe 1:5
  • LKS Orion Pielnia - LKS Iskra Wróblik Szlachecki 4:0
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Orkan Markowce - Nelson Polańczyk "jesień" 16/17
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. orkan1 31
2. orkan999 19
3. ws1979 7
4. gumis428 4
5. kibicom12 4

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 450, wczoraj: 433
ogółem: 1 008 497

statystyki szczegółowe

Aktualności

Obsada sędziowska XXIII kolejki.

  • autor: orkan1, 2016-05-24 15:01

ORKAN Markowce  -  Jawornik Czarna  Wójtowicz,  Buczyński Dam., Kubit  -  g. 13.00

Średnia Wieś   -  Płowce                   Matuszek,  Żyłka,  Burczyk  -  g. 16.30

Niebieszczany -  Tarnawa                  Bocoń,  Szul Krz,  Szałajko  -  g. 15.00

Odrzechowa    -  Rzepedź                 Samborowski J., Solecki J., Karkoszka  -  g. 12.00

Pielnia             -  Poraż                     Frankowicz,  Kuszaj,  Krężałek  -  g. 13.00

Rymanów Z.    -  Polańczyk               Słowacy  -  g. 11.00  Deszno

Nowosielce      -  Olszanica               Belczyk B., Bliźniak,  Lidwin  -  g. 15.00


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [205]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wyszukiwarka

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS ORKAN Markowce   LKS Odrzechowa
2018-10-28, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
LKS Głębokie 1:7 LKS ORKAN Markowce
LKS Victoria II Pakoszówka 0:1 ULKS Czerteż
LKS Florian Rymanów Zdrój 3:4 LKS Górnik Strachocina
LKS Orzeł Milcza 0:2 SKS Pogórze Srogów Górny
LKS Odrzechowa 1:5 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Orion Pielnia 4:0 LKS Iskra Wróblik Szlachecki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
LKS ORKAN Markowce - LKS Odrzechowa
LKS Iskra Wróblik Szlachecki - LKS Victoria II Pakoszówka
LKS Płowce Stróże Małe - LKS Orion Pielnia
SKS Pogórze Srogów Górny - LKS Głębokie
LKS Górnik Strachocina - LKS Orzeł Milcza
ULKS Czerteż - LKS Florian Rymanów Zdrój

Statystyki drużyny