Orkan Markowce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-10-15 Kolejka IX
  • 2018-10-10 Obsada sędziowska IX kolejki
  • 2018-10-09 Kolejka VIII
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS ORKAN Markowce - LKS Orzeł Milcza 5:4
  • LKS Orion Pielnia - LKS Victoria II Pakoszówka 7:0
  • LKS Iskra Wróblik Szlachecki - LKS Odrzechowa 0:3
  • LKS Płowce Stróże Małe - LKS Głębokie 0:0
  • SKS Pogórze Srogów Górny - LKS Florian Rymanów Zdrój 3:0
  • LKS Górnik Strachocina - ULKS Czerteż 2:0
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Orkan Markowce - Nelson Polańczyk "jesień" 16/17
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. orkan1 31
2. orkan999 19
3. ws1979 7
4. gumis428 4
5. kibicom12 4

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 391, wczoraj: 275
ogółem: 1 008 005

statystyki szczegółowe

Aktualności

Obsada sędziowska XIV kolejki.

  • autor: orkan1, 2017-03-29 08:50

ORKAN Markowce - Juventus Poraż  Zdybek, Lutecki, Rajchel St.  g. 13:00

KLASA B-1  SENIORÓW

NIEDZIELA GODZ. 13.00

Pionier Średnia Wieś

-

Drewiarz

Rzepedź

GELDNER

SZAŁAJKO

BURCZYK

g. 16.30

LKS Izdebki

-

LKS

Czaszyn

BŁAŻEJOWSKI

BOCOŃ

BUCZYŃSKI

DAR.

g.15.00

Płowce Stróże Małe

-

LKS Olszanica

SZAŁAJKO

GELDNER

BURCZYK

 

Brzozovia Brzozów

-

LKS Pisarowce II

BUCZYŃSKI

DAM.

GANCARZ

FIC

g.11.00

Pakoszówka

Orion

Pielnia

-

LKS Odrzechowa

CYSARZ  B.

KARKOSZKA

ZIMA

 

Szarotka Nowosielce

-

Nelson Polańczyk

SOLECKI M.

PYZIA

WOJNAR

g.15.00


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [205]
 

autor: ~anonim 2017-04-02 19:34:35

avatar lekki i przyjemny przejazd po porazakach, gratuluję!


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wyszukiwarka

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS Głębokie   LKS ORKAN Markowce
2018-10-21, 14:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
LKS ORKAN Markowce 5:4 LKS Orzeł Milcza
LKS Orion Pielnia 7:0 LKS Victoria II Pakoszówka
LKS Iskra Wróblik Szlachecki 0:3 LKS Odrzechowa
LKS Płowce Stróże Małe 0:0 LKS Głębokie
SKS Pogórze Srogów Górny 3:0 LKS Florian Rymanów Zdrój
LKS Górnik Strachocina 2:0 ULKS Czerteż

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
LKS Głębokie - LKS ORKAN Markowce
LKS Victoria II Pakoszówka - ULKS Czerteż
LKS Florian Rymanów Zdrój - LKS Górnik Strachocina
LKS Orzeł Milcza - SKS Pogórze Srogów Górny
LKS Odrzechowa - LKS Płowce Stróże Małe
LKS Orion Pielnia - LKS Iskra Wróblik Szlachecki

Statystyki drużyny