Orkan Markowce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Orkan Markowce - Nelson Polańczyk "jesień" 16/17
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. orkan1 125
2. gumis428 116
3. danil124 116
4. jogojebe 60
5. orkan999 56
6. Kuba888555 55
7. orkan098 36
8. Morda20 7

Kalendarium

27

06-2017

wtorek

28

06-2017

środa

29

06-2017

czwartek

30

06-2017

piątek

01

07-2017

sobota

02

07-2017

niedziela

03

07-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 68, wczoraj: 254
ogółem: 914 783

statystyki szczegółowe

Aktualności

Obsada sędziowska XVIII kolejki.

  • autor: orkan1, 2017-05-02 08:35

Orion Pielnia - ORKAN Markowce  Wosiewicz, Kopacz, Suski  g. 13:00

KLASA B-1  SENIORÓW

GODZ. 13.00

Pionier Średnia Wieś

-

LKS Olszanica

BOCOŃ

NESTOROWICZ

SMOLEŃ K.

g. 16.30

LKS Czaszyn

-

LKS Pisarowce II

SZCZEPANIK

MAR.

SMOLEŃ  M.

KARKOSZKA

 

Drewiarz

Rzepedź

-

LKS Odrzechowa

RYGIEL

RADOŻYCKI

SZUL

 

LKS Izdebki

-

Juventus

Poraż

ZDYBEK

RAJCHEL ST.

SIDOR

g.15.00

Płowce Stróże Małe

-

Nelson Polańczyk

NESTOROWICZ

BOCOŃ

SMOLEŃ  K.

 

Brzozovia Brzozów

-

Szarotka Nowosielce

MAJEWSKI  J.

ALEKSANDER

SZCZEPANIK

DAR.

g.11.00

Pakoszówka


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [22]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wyszukiwarka

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
LKS ORKAN Markowce 2:1 LKS Pisarowce II
LKS Szarotka Nowosielce 3:0 LKS Odrzechowa
LKS Nelson Polańczyk 6:1 LKS Juventus Poraż
LKS Orion Pielnia 6:1 LKS Olszanica
LKS Brzozowia MOSiR Brzozów 8:0 LKS Czaszyn
LKS Płowce Stróże Małe 5:1 GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS Gawoinstal Izdebki 7:0 LKS Pionier Średnia Wieś

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
LKS Odrzechowa - LKS ORKAN Markowce
LKS Juventus Poraż - LKS Szarotka Nowosielce
LKS Pionier Średnia Wieś - LKS Nelson Polańczyk
LKS Pisarowce II - LKS Orion Pielnia
LKS Olszanica - LKS Brzozowia MOSiR Brzozów
LKS Czaszyn - LKS Płowce Stróże Małe
GLKS Drewiarz Rzepedź - LKS Gawoinstal Izdebki

Statystyki drużyny